O nas

Pobierz statut Fundacji

KRS Fundacji 0000631374

Fundacja „Pamiętamy o ogrodach”

Nr NIP 727-280-39-52 Nr regon 365123990

Konto Bankowe

PKO Bank Polski SA 45 1020 3408 0000 4402 0396 8906

Adres mailowy

LUDZIE FUNDACJI I JEJ PRZYJACIELE

Pasjonaci piękna i służenia pomocą, którzy rozwijają naszą Fundację i ją wspierają

Henryka Janik, prezes i założycielka

Kobieta wielu pasji. Największe z nich to literatura i zioła. Kocha dobrą muzykę, która łagodzi obyczaje. Świat traktuje z łagodnością i poczuciem humoru. Fascynują ją ogrody w każdej postaci, niekoniecznie te osławione angielskie, ale i te zdziczałe wiejskie. Ogród swój widzi ziołowy i literacki zarazem, w Czarnolesie, gdzie za sprawą fundacji chce dla przyszłych pokoleń zostawić odrobinę piękna.

Joanna Kluch, wiceprezes i dyrektor finansowy, koordynatorka projektu „Dom samotnej matki”

Potrafi zarządzać finansami (ma duże doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu). Jej hobby to malowanie obrazów. To ona jest autorką jedwabnych zakładek do naszej fundacyjnej „cegły” Psałterza Dawidów Jana Kochanowskiego.

Dr Hanna Kalaczyńska, konsultantka do spraw zdrowego stylu życia oraz koordynatorka klubów zdrowia w Fundacji

Lekarka z pasją. Internistka i specjalistka medycyny paliatywnej. W wolnym czasie (niezwykle skąpym) uwielbia podróże po świecie i Polsce. Fotografuje. W kręgu przyjaciół dr Kalaczyńska nazywana jest po prostu „Haneczką“.

Teresa Kosmala, koordynatorka projektu „Wszystkie drogi prowadzą do Czarnolasu”

Archeolog i konserwator zabytków. Członek Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich. W miejscu zamieszkania, jako radna i burmistrz, zaangażowana w działania na rzecz wspólnoty samorządowej.  Założycielka Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej. Emocjonalnie związana z Czarnolasem i ziemią zwoleńską, skąd pochodził jej ojciec. Specjalistka w zakresie prawa unijnego. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji i rozliczeniach projektów z udziałem środków unijnych. Jej hobby to studiowanie historii okresu średniowiecza.

Michael Michalewicz, Informatyk

Uzależniony od kawy, matematyki, fizyki kwantowej i przy okazji od technologii 🙂

Kontakt: 90-010 Łódź, ul. Sandomierska 1/9 m.4 email: [email protected]

Planowana siedziba Fundacji w Czarnolesie